top of page

O úctě a kvalitě

Tváří v tvář

Ruce korálky

Tým rodinného pohřebního ústavu ELPIS úspěšně realizuje smuteční rozloučení již přes 30 let. Na prvním místě je u nás péče a zacházení se zesnulým včetně osobního přístupu ke každému klientovi. Našim cílem je, aby lidé byli s našimi službami a přístupem spokojeni a nebáli se nás doporučit známým.

Disponujeme vlastním chladicím zařízením, zaopatřovací i rozlučkovou místností. Patříme ke špičce v oboru zaopatřování a péče o zesnulé nejen v Praze a okolí. Pokud chcete dopřát Vašemu zemřelému jednu z nejlepších péčí, obraťte se na náš profesionální tým zaopatřovatelů s kosmetičkami.

Pro rozloučení se zesnulým u otevřené rakve, doporučujeme provést vyšší odbornou úpravu ve formě hygienického zaopatření. Jsme transparentní pohřební službou a nebojíme se ukázat, v jakém prostředí se Váš blízký do doby pohřbu nachází.

Jednou z našich nesporných výhod je i vlastní Květinové studio s nepřetržitou nabídkou absolutně čerstvých květin. Naše floristky zpracují Vaše požadavky buď dle katalogového výběru, nebo dle potřeb na přání. Vedle tradičních vazeb můžeme připravit i naprosto fantaskní, či umělecké květinové dary pro různé příležitosti.

Více na stránkách www.krematorium.cz

bottom of page